اطلاعیه

     ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)  مرحله تکمیل ظرفیت سال 1399، به اطلاع می رساند فرایند ثبت نام در این دانشگاه شامل ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری) و تحویل مدارک بصورت ارسال مدارک از طریق پست یا حضوری می‌باشد. بدیهی است قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به ثبت نام غیرحضوری  در تاریخهای 11 بهمن الی 16 و ارسال یا تحویل مدارک به دانشگاه می‌باشد. از پذیرفته شدگان تقاضا می‌شود پس از مطالعه کامل این اطلاعیه و اطلاعیه های مندرج در سایت دانشگاه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.  

تاریخهای مهم:

1. پذیرش اینترنتی (غیرحضوری): تاریخ 99/11/11 الی 99/11/16

2. تحویل مدارک: 99/11/12 الی 99/11/16 (تحویل مدارک از طریق پست یا بصورت حضوری)

3. شروع کلاسها: 99/12/02 (طبق برنامه ای که گروه های آموزشی ارائه نموده اند.)

نکات قابل توجه:

  1. داوطلبانی که‌ درمرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ دوره‌های‌ کارشناسی ناپیوسته سال‌ 1399 در ردیف پذیرفته‌شدگان قرارگرفته‌اند، به‌ شرطی‌ مجاز به ‌ثبت‌نام‌ در مؤسسه محل قبولی خود خواهند بود که‌ کلیه واحد‌های درسی‌ دوره کاردانی، کارورزی و کارآموزی خود را در رشته‌ مربوط حداکثر تا پایان بهمن‌ 1399 با موفقیت‌ طی‌ کرده‌ باشند.
  2. با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویلی به دانشگاه به هیچ عنوان تا پایان تحصیلات مرجوع نمی‌گردد، لذا توصیه می‌گردد از تمامی مدارک خود کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگه دارید.

نکات مهم ویژه پذیرفته شدگان مرد

1-پذیرفته شدگانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی می باشند باید قبل از ثبت نام  به این  دانشگاه مراجعه و پس از دریافت نامه جهت ترخیص از خدمت نظام ،به محل خدمت خود مراجعه و پس از ترخیص نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

2-پذیرفته شدگان مشمول که در دانشگاه دیگری در حال تحصیل می باشند ، ابتدا از دانشگاه قبلی انصراف  داده سپس با  مراجعه به این دانشگاه و دریافت نامه مربوط به نظام وظیفه (درصورت موافقت نظام وظیفه ) می توانند مراحل بعدی ثبت نام را انجام  دهند.

تذکر: در صورت عدم توجه به نکات مربوط به شرایط نظام وظیفه عواقب آن بر عهده پذیرفته شده می باشد.


مراحل پذیرش غیرحضوری پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 1399

  • مراحل پذیرش غیرحضوری پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 1399