مدارک لازم برای ثبت نام

الف: مدارک لازم جهت بارگذاری:

مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان گرامی اسکن نمایند تا در مراحل ثبت نام غیر حضوری(اینترنتی) بارگذاری شود و اصل انها را از طریق پست و یا مراجعه به دانشگاه برای ثبت نام ارائه نمایند:

 1. روی کارت ملی
 2. پشت کارت ملی
 3. کلیه صفحات شناسنامه و صفحه توضیحات
 4. اصل‌‌ مدرک کاردانی (فوق دیپلم) یا گواهی‌ ‌موقت‌ کاردانی ‌صادره‌ از محل‌ تحصیل‌ مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌فوق دیپلم، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریور 1400

تبصره: برای‌ آن‌دسته‌ از پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ ارائه‌ اصل یا گواهی مدرک‌ کاردانی امکان‌پذیر نباشد، لازم است اصل گواهی تأیید شده ‌توسط ‌دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی با محتوای فرم شماره 7 پیوست دستورالعمل ثبت‌نامی ارسال شده به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی را اسکن نمایند که درآن قید شده باشد « اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد».

 1. اسکن تعهدنامه آموزشی (تعهدنامه آموزشی دانلود شده و پس از امضا بارگذاری شود)

تذکر: دانشجویان ذکوری(پسر) که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند می بایست قبل از مراجعه به دانشگاه از طریق سایت services.epolice.ir درخواست معافیت تحصیلی نموده و سپس همراه با سایر مدارک به دانشگاه مراجعه نمایند. (راهنمای دریافت معافیت ذیل همین اطلاعیه )

تذکر: حجم کلیه اسکنها حداکثر باید 200 کیلو بایت و با فرمت .jpg باشد.

الف: اصل مدارک لازم جهت تحویل:

 1. اصل‌ مدرک‌  کاردانی (فوق دیپلم) یا گواهی موقت پایان تحصیلات کادرانی مورد قبول وزارت علوم، تحقیقات و فناوری‌  مبنی بر گذراندن‌ کلیه‌ واحدهای ‌درسی، کارورزی‌ و کارآموزی‌ حداکثر تا پایان‌ مهرماه 1399
 2. تبصره: برای‌ آن‌دسته‌ از پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ ارائه‌ اصل یا گواهی مدرک‌ کاردانی امکان‌پذیر نباشد، لازم است اصل گواهی تأیید شده ‌توسط ‌دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی با محتوای فرم شماره 7 پیوست دستورالعمل ثبت‌نامی ارسال شده به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی را ارائه نمایند که درآن قید شده باشد « اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد».
 3. اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن‌.
 4. اصل کارت ملی و دو برگ فتوکپی از پشت و روی آن 
 5. شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.
 6. مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ برادران را با توجه‌ به‌ بند مقرارت وظیفه عمومی مندرج‌ در صفحه 5 دفترچه‌ راهنمای‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره‌های‌ کاردانی‌ ‌نظام‌جدیدکارشناسی ناپیوسته سال 1399 مشخص ‌کند.
 7. اصل فرم تعهدنامه آموزشی
 8. اصل فرم تعهد نامه انظباطی
 9. تذکر: با توجه  به شیوع بیماری کرونا و جهت حفظ سلامتی پذیرفته شدگان، برای تحویل مدارک زمانبندی انجام شده و از طریق پیامک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد. لذا خواهشمند است قبل از دریافت پیامک از حضور در دانشگاه خودداری نمایید.

ب: محل تحویل مدارک:

برای تحویل مدارک دانشجویان می‌توانند به دو روش زیر عمل نمایند:

از طریق پست

پذیرفته شدگان می‌توانند مدارک خواسته شده در بند قبل را به آدرس زیر پست نمایند:

میدان عالم،انتهای بلوار شهدای گمنام، دانشگاه علم وهنر کدپستی 8915813130

تحویل حضوری مدارک:

پذیرفته شدگان  می‌بایست در هر یک از روزهای تعیین شده مدارک مورد نظر را به آدرس های زیر تحویل نمایند.

یزد، میدان عالم، انتهای بلوار شهدای گمنام، دانشگاه علم و هنر


فرم های پیوست ثبت نام