مرکز مشاوره انتخاب رشته دانشگاه علم و هنر طی دهمین سال، با استقبال داوطلبان کنکور سراسری همراه بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و هنر، به نقل مدیر روابط عمومی «عباسعلی سلطانی» مرکز مشاوره انتخاب رشته در دهمین سال خود، فعالیت خود را از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری آغاز نمود. این مرکز در راستای کاهش دغدغه های خانواده ها و داوطلبان،  با استفاده از مشاوران مجرب آموزش و پرورش، دانشگاه علم و هنر بصورت رایگان مشاوره می دهد تا داوطلبان بتوانند با استفاده از اطلاعات بروز مشاوران، انتخاب رشته درستی انجام دهند.

شایان ذکر است با توجه به شروع موج پنجم کرونا برای رعایت دستورالعمل دستور کرونا، ثبت نام و نوبت دهی بصورت آنلاین از سایت دانشگاه به آدرس sau.ac.ir انجام می پذیرد.  این دوره‏‏‌ها از ساعت ۸ تا ۱۴ حتی در ایام تعطیل در محل دانشگاه علم و هنر واقع در بلوار دانشجو برگزار می‏‏‌شود.

مشاوره انتخاب رشته در این دانشگاه به دو صورت گروهی و فردی صورت می‌گیرد که در مرحله مشاوره گروهی، داوطلبان به طور کلی با نحوه انتخاب رشته آشنا می‌شوند و در مرحله مشاوره فردی یا خصوصی، هر داوطلب براساس نوبت خود برای انتخاب رشته مشاوره می‌شود.  برای راحتی کاربران با توجه به شیوع موج پنجم داوطلبان در سامانه مذکور می توانند با انتخاب خود مشاوره فردی خود را بصورت آنلاین انتخاب نمایند.

از دیگر برنامه های این مرکز برگزاری وبینارهای آنلاین با مسئولین سازمان سنجش، برگزاری لایوهای اینستاگرام با اعضای هیات علمی دانشگاه جهت آشنایی با رشته های متعدد می باشد.