اطلاعیه نحوه ثبت نام، مدارک و شهریه پذیرفته شدگان ورودی جدید کارشناسی پیوسته 1398

     ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته سال 1398، به اطلاع می رساند فرایند ثبت نام در این دانشگاه شامل دو مرحله اینترنتی (غیرحضوری) و تحویل مدارک(حضوری) می‌باشد. بدیهی است قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به ثبت نام غیر حضوری و مراجعه به دانشگاه و تحویل مدارک خواسته شده بصورت حضوری می‌باشد. از پذیرفته شدگان تقاضا می‌شود پس از مطالعه کامل این اطلاعیه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.  

تاریخهای مهم:

1. پذیرش اینترنتی (غیرحضوری): تاریخ 98/06/25 الی 98/06/31

2. پذیرش حضوری (تحویل مدارک): تاریخ 98/07/01 الی 98/07/04

3. شروع کلاسها: 98/07/06 (طبق برنامه ای که گروه های آموزشی ارائه نموده اند.)

نکات قابل توجه:

  1. داوطلبانی که‌ در آزمون‌ دوره‌های‌ کارشناسی پیوسته سال‌ 1398 در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی که ظرفیت آن برای نیم‌سال ­اول می‌باشد قرار گرفته‌اند، به‌ شرطی‌ مجاز به ‌ثبت‌نام‌ در مؤسسه محل قبولی خود خواهند بود که‌ کلیه واحد‌های درسی‌ دوره پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید(3-3-6) را در رشته‌ مربوط حداکثر تا پایان شهریور ماه‌ 1398 با موفقیت‌ طی‌ کرده‌ باشند.
  2. با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویلی به دانشگاه به هیچ عنوان تاپایان تحصیلات مرجوع نمی‌گردد، لذا توصیه می‌گردد از تمامی مدارک خود کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگه دارید.   

نکات مهم ویژه پذیرفته شدگان مرد

  1. پذیرفته شدگانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی می باشند باید قبل از ثبت نام  به این  دانشگاه مراجعه و پس از دریافت نامه جهت ترخیص از خدمت نظام، به محل خدمت خود مراجعه و پس از ترخیص نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  2. پذیرفته شدگان مشمول که در دانشگاه دیگری در حال تحصیل می باشند، ابتدا از دانشگاه قبلی انصراف  داده سپس با  مراجعه به این دانشگاه و دریافت نامه مربوط به نظام وظیفه (درصورت موافقت نظام وظیفه ) می توانند مراحل بعدی ثبت نام را انجام دهند.

تذکر: در صورت عدم توجه به نکات مربوط به شرایط نظام وظیفه عواقب آن بر عهده پذیرفته شده می باشد.


راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته 1398

  • راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته 1398