اطلاعیه

     ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 99 که در دانشگاه علم و هنر پذیرفته شده اند به اطلاع می رساند فرایند ثبت نام در این دانشگاه شامل ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری) و تحویل مدارک بصورت ارسال مدارک از طریق پست یا حضوری می‌باشد. بدیهی است قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به ثبت نام غیرحضوری در تاریخهای 18  الی 25 دی و ارسال یا تحویل مدارک در تاریخ‌های تعیین شده به دانشگاه می‌باشد. از پذیرفته شدگان تقاضا می‌شود پس از مطالعه کامل این اطلاعیه و اطلاعیه های مندرج در سایت دانشگاه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.  

تاریخ های مهم:

1. پذیرش اینترنتی (غیرحضوری): تاریخ 99/10/18 الی 99/10/25

2. تحویل مدارکتاریخ 99/10/27 الی 99/11/23 (بصورت حضوری یا از طریق پست)

3. شروع کلاسها: 99/12/2 (طبق برنامه ای که گروه های آموزشی ارائه نموده اند.)

نکات قابل توجه:

  1. لازم است دانشجویان حداکثر تا تاریخ 30/11/1399 در مقطع قبلی خود (کارشناسی) فارغ التحصیل شوند. در غیراینصورت در هر زمان که این موضوع مشخص شود قبولی آنان کان لم یکن تلقی شده و برابر مقررات باآنها برخورد خواهد شد.
  2. با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویلی به دانشگاه به هیچ عنوان تاپایان تحصیلات مرجوع نمی‌گردد، لذا توصیه می‌گردد از تمامی مدارک خود کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگه دارید.   
  3. دانشجویان عزیز می توانند در تیرماه 1400 با مراجعه به گزارش شماره 221 گلستان، از دریافت تاییدیه مدرک تحصیلی کارشناسی خود توسط دانشگاه اطلاع حاصل نمایند. بدیهی است در صورت عدم وصول تاییدیه مدرک مقطع کارشناسی دانشجو تا تاریخ 31/04/99 از ثبت نام دانشجو در نیمسال بعد ممانعت به عمل می آید.

نکات مهم ویژه پذیرفته شدگان مرد

  1. پذیرفته شدگانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی می باشند باید قبل از ثبت نام  به این  دانشگاه مراجعه و پس از دریافت نامه جهت ترخیص از خدمت نظام، به محل خدمت خود مراجعه و پس از ترخیص نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  2. پذیرفته شدگان مشمول که در دانشگاه دیگری در حال تحصیل می باشند ، ابتدا از دانشگاه قبلی انصراف  داده سپس با  مراجعه به این دانشگاه و دریافت نامه مربوط به نظام وظیفه (درصورت موافقت نظام وظیفه ) می توانند مراحل بعدی ثبت نام را انجام  دهند.

تذکر: در صورت عدم توجه به نکات مربوط به شرایط نظام وظیفه عواقب آن بر عهده پذیرفته شده می باشد.


راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد

  • راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد