تیمی از دانشجویان دانشگاه علم و هنر در اولین جشنواره ملی_مجازی مدیافت در بخش پارچه سازی، کسب مقام اول را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و هنر،  اولین جشنواره ملی_مجازی مدیافت در راستای اهداف مدیافت و با شعار حمایت از محیط زیست در تابستان ۱۳۹۹ آغاز شد.

شرکت کنندگان در بخش های مختلف جشنواره با یکدیگر به رقابت پرداختند. از جمله بخش های جشنواره میتوان به پارچه سازی، طراحی کیف و کفش، تصویرسازی زیورات و ... اشاره کرد.
تیم مدیافت با مدیریت سرکار خانم آفاق امیریان حدود چهار سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت فعالیت های مختلفی از جمله برگزاری کارگاه های آموزشی مجازی در راستای رسالت خود داشته است.
اختتامیه جشنواره با حضور مدیر کل جشنواره سرکار خانم امیریان، جناب آقای حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت امور هنری وزارت ارشاد، سرکار خانم مرضیه شفاپور دبیر هنری کار گروه ساماندهی مد و لباس کشوری، جناب آقای اسماعیل کهرم فعال محیط زیست و مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست، فعالان حوزه مد و لباس و تولیدکنندگان پوشاک، در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۹۹ در سالن رودکی تالار وحدت تهران برگزار شد.
گروه هنری شارونا ( نسیم پورشفیعی و طیبه جعفری از دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس دانشگاه علم و هنر) در بخش پارچه سازی، کسب مقام اول را از آن خود کردند.