معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی به پذیرفته شدگان ورودی جدید بدون آزمون دانشگاه تبریک گفت و از نحوه ثبت نام و پذیرش آنان اشاره کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و هنر، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان گرامی در مرحله پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 99  شروع ثبت نام از تاریخ 28 مهر 1399 خبر داد.
دکتر برزگری ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا در جامعه و به جهت حفظ سلامت دانشجویان اعلام داشتند کلیه کلاس‌ها در تمامی مقاطع برای نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 غیرحضوری و به صورت برخط(آنلاین) بوده و داوطلبان بلافاصله پس از پذیرش و ثبت نام آموزش های لازم جهت حضور در کلاس داده خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به سوابق درخشان این دانشگاه در امر آموزش افزود دانشگاه علم و هنر بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی منطقه است و بیش از 20 سال سابقه در امر آموزش دانشجویان، با کادری مجرب و هیات علمی کارآزموده هرساله پذیرای تعداد زیادی از داوطلبان از مقطع کاردانی تا دکتری می‌باشند.

وی افزود: این دانشگاه با بروز رسانی برنامه های درسی در مقاطع مختلف همگام با برنامه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سوی دانشگاه کارآفرین و نوآفرین قدم برمی‌دارد که دانشجویان بلافاصله پس از ورود به دانشگاه این موضوع را درک خواهند کرد.
در پایان دکتر برزگری ضمن تبریک مجدد پذیرفته شدگان، برای آنان و خانواده‌های ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون خواستار شد.