اطلاعیه نحوه ثبت نام و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 1398

از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگان دعوت‌ می‌گردد ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم، ابتدا این اطلاعیه را بصورت کامل مطالعه نمایند.

الف- تاریخ ثبت‌نام

با توجه به اینکه فرایند ثبت نام در این دانشگاه شامل دو مرحله اینترنتی (غیرحضوری) و تحویل مدارک(حضوری) می‌باشد، قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به ثبت نام غیر حضوری در تاریخهای 10 الی 14 آذر 98 و مراجعه به دانشگاه و تحویل مدارک خواسته شده بصورت حضوری در تاریخهای مشخص شده در جدول زیر می‌باشد.

1. پذیرش اینترنتی (غیرحضوری): تاریخ 98/09/10 الی 98/09/14

2. پذیرش حضوری (تحویل مدارک): تاریخ 98/09/11 الی 98/11/08 (لطفا به محلهای تحویل مدارک که درانتهای این اطلاعیه آمده است دقت فرمایید)

3. شروع کلاسها:  (طبق برنامه ای که گروه های آموزشی ارائه نموده اند.)

ب- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌     

اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.
تبصره ‌1ـ پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (فرم شماره 1‌) را ارائه‌ نمایند.

2ـ اصل و یک برگ تصویر مدرک کاردانی (برای دانشجویانیکه مقطع قبلی آنها کارشناسی ناپیوسته بوده) که در آن معدل‌ دوره‌ کادرانی‌ (فوق دیپلم‌) قید شده‌ باشد‌.

3- اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و یک سری‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها

4- شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌

5- مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ یک‌ آزمون‌ ورودی‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال 1398 کند. (برای برادران)

ج ـ محل تحویل مدارک

رشته‌های: آموزش زبان انگلیسی، حقوق خصوصی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، بازرگانی ، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری اطلاعات، مشاوره،

یزد، میدان عالم،انتهای بلوار شهدای گمنام، جنب دانشکده امام حسین، دانشگاه علم و هنر

سایر رشته ها: یزد، بلوار دانشجو دانشگاه علم و هنر 

تذکرات مهم:

1ـ کلیه پذیرفته شدگان به شرط اخذ مدرک تحصیلی حداکثر تا تاریخ 98/06/31، مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود می‌باشند.

2ـ پذیرفته شدگان مندرج در این مرحله که قبلاً در یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند مطابق ضوابط قبولی قبلی آنان لغو گردیده و می‌بایست منحصراً در رشته قبولی جدید به تحصیل بپردازند. ضمناً این دسته از داوطلبان لازم نیست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد از محل قبولی قبلی آنان درخواست می‌گردد.

3ـ در هر مرحله از ثبت‌نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص گردد داوطلب حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی‌باشد قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

ج: نحوه پرداخت شهریه:

کلیه پذیرفته شدگان لازم است مبلغ 6.000.000 (شش میلیون) ریال را بصورت نقد پرداخت نموده و مابقی شهریه را طی حداکثر 4 فقره چک به سررسید ما‌ه‌های بهمن، اسفند،‌ فروردین و اردیبهشت ماه در بازه 1/11/98 الی 30/02/99 پرداخت نمایند.

پذیرفته شدگان گرامی برای پرداخت شهریه می‌توانند از 2 روش پرداخت الکترونیکی یا فیش نقدی اقدام نمایند.

شماره حساب بانک جهت پرداخت فیش نقدی:

بانک تجارت شماره حساب: 2001459190


فرم های پیوست ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد 1398

  • راهنمای ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 1398
  • تعهدنامه انضباطی برادران
  • تعهدنامه انضباطی خواهران
  • فرم تعهد نامه آموزشی
  • فرم شماره 1