اطلاعیه نحوه ثبت نام و مدارک مقطع کاردانی پیوسته در نیمسال مهر 1399

به اطلاع متقاضیانی که‌ در آزمون‌ مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه علم و هنر پذیرفته شده اند می رساند جهت اطلاع از نحوه ثبت نام، مدارک مورد نیاز و تحویل مدارک این اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایند.

زمان ثبت نام:

با توجه به اینکه فرایند ثبت نام در این دانشگاه به دو صورت اینترنتی و تحویل مدارک انجام می گیرد لذا به زمان‌های ثبت نام که در ذیل درج شده دقت فرمایید.

1. پذیرش اینترنتی (غیرحضوری): تاریخ 99/07/21 الی 99/07/24

2. تحویل مدارک: تحویل مدارک از طریق پست یا بصورت حضوری (براساس پیامکی که برای پذیرفته شده ارسال می شود)

3. شروع کلاسها: 99/08/17 (طبق برنامه ای که گروه های آموزشی ارائه نموده اند.)

 

 نکات قابل توجه:

  1. داوطلبانی که‌ در آزمون‌ دوره‌های‌ کاردانی سال‌ 1399 در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی که ظرفیت آن برای نیمسال ­اول می‌باشد قرار گرفته‌اند، به‌ شرطی‌ مجاز به ‌ثبت‌نام‌ در مؤسسه محل قبولی خود خواهند بود که‌ کلیه واحد‌های درسی‌ دوره دیپلم، کارورزی و کارآموزی خود را در رشته‌ مربوط حداکثر تا پایان شهریور ماه‌ 1399 با موفقیت‌ طی‌ کرده‌ باشند.
  2. با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویلی به دانشگاه به هیچ عنوان تا پایان تحصیلات مرجوع نمی‌گردد، لذا توصیه می‌گردد از تمامی مدارک خود کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگه دارید.   

نکات مهم ویژه پذیرفته شدگان مرد

1-پذیرفته شدگانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی می باشند باید قبل از ثبت نام  به این  دانشگاه مراجعه و پس از دریافت نامه جهت ترخیص از خدمت نظام ،به محل خدمت خود مراجعه و پس از ترخیص نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

2-پذیرفته شدگان مشمول که در دانشگاه دیگری در حال تحصیل می باشند ، ابتدا از دانشگاه قبلی انصراف  داده سپس با  مراجعه به این دانشگاه و دریافت نامه مربوط به نظام وظیفه (درصورت موافقت نظام وظیفه ) می توانند مراحل بعدی ثبت نام را انجام  دهند.

تذکر: در صورت عدم توجه به نکات مربوط به شرایط نظام وظیفه عواقب آن بر عهده پذیرفته شده می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

آموزش کل: 03538264077

روابط عمومی: 03538264099


راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کاردانی پیوسته 1399

  • راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کاردانی پیوسته 1399