قابل توجه دانشجویان جدید الورود دانشگاه علم و هنر
باتوجه به تاخیر در آغاز کلاسها در ترم جاری به علت تاخیر اعلام اسامی پذیرفته شدگان از سوی سازمان سنجش، تاکید می گردد دانشجویان عزیز در خصوص دروس عمومی - گروه معارف به نکات ذیل توجه نمایند:
۱- کلاس های معارف بصورت آنلاین از طریق سامانه آموزش مجازی به آدرس sau.iranlms.org از جلسه هشتم به بعد طبق برنامه ارایه شده در سیستم جامع دانشگاهی گلستان( به آدرس golestan.sau.ac.ir) در حال برگزاری است .
۲- جهت جبران جلسات تشکیل نشده دروس معارف با راهنمایی های اساتید محترم هر درس از دروس عمومی گروه معارف (آیین زندگی، تفسیر موضوعی قرآن کریم، اندیشه اسلامی۱ ) دانشجو می بایست به سایت نهاد رهبری به آدرس (Ec.nahad.ir) مراجعه نموده و دوره مربوط به درس یا دروس خود را پس از ثبت نام و انتخاب استاد خود بگذراند. بدیهی است روند اخذ و گذارندن دروس مورد نظر با راهنمایی و نظارت استاد مربوطه خواهد بود.
3- گذراندن دوره فوق توسط دانشجویان جدید الورود الزامی است.
4- لازم به ذکر است که بخشی از نمره نهایی در نظر گرفته شده توسط استاد مربوطه در پایان ترم ، منوط به گذارندن دوره مورد نظر طبق راهنمایی اساتید خود می باشد .
۵- آغاز ثبت نام در سایت نهاد از ۱۳۹۹/۹/۱ و آخرین فرصت جهت گذراندن و اتمام دوره های تعریف شده تا پایان ترم جاری می باشد .
6- توصیه می گردد برای آگاهی از نحوه ثبت نام در سایت نهاد رهبری، فایل راهنمای زیر را با دقت مطالعه فرموده و در صورت هر گونه سوال می توانید راهنمایی های لازم را از اساتید دروس خود دریافت فرمایید.
..........................................
27 آبانماه 1399
حوزه معاونت آموزشی دانشگاه علم وهنر
گروه معارف
 


فایلهای پیوست

  • خلاصه ای از شیوه نامه دوره های مجازی دروس معارف اسلامی