توجه مهم

دانشجوی گرامی

کلاسها طبق برنامه هفتگی شما به صورت آنلاین از طریق سامانه sau.iranlms.org برگزار خواهد شد. جهت ورود به سامانه آنلاین آموزش، بصورت پیش فرض نام کاربری شماره دانشجویی و رمز ورود شماره ملی می باشد.

لازم به توضیح می باشد که برای ورود به سامانه آنلاین آموزشی (دانشجویان) در صورتیکه شماره ملی با صفر شروع می شود جهت ورود به سامانه شماره ملی با صفر درج شود.

آدرس سامانه آموزش مجازی دانشگاه علم و هنر https://sau.iranlms.org

توجه1: توصیه می شود قبل از شروع کلاسها، ویدئوهای ضبط شده نحوه شرکت در کلاسهای آنلاین (قرار گرفته در ذیل اطلاعیه) را با دقت مشاهده نمایید.

توجه 2: دانشجویان گرامی پیش از ورود تاکید می شود فایل راهنمای pdf نحوه ورود به سامانه در ذیل همین اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایند.

توجه3: لازم بذکر است سیستم آموزش مجازی آنلاین طوری طراحی گردیده که دانشجو می تواند در صورت تمایل به ضبط کلاس اقدام نمایند. لذا تاکید می شود راهنمای نحوه ذخیره سازی کلاسهای آنلاین (در ذیل همین اطلاعیه) حتما مشاهده گردد.

توجه 4: -جهت اتصال به سامانه آنلاین ترجیحاً از لپ‌تاپ یا سیستم کامپیوتر استفاده کنید. در غیر اینصورت با موبایل یا تبلت هم میتوانید به سامانه متصل شوید.
- الف) در صورت استفاده از لپ تاپ، بایستی از مرورگر آپدیت شده Google chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنید.
ب) در صورت استفاده از موبایل، در گوشی های اندروید، بایستی مرورگر google chrome بروز شده (آپدیت) داشته باشید. جهت دانلود این مرورگر به فروشگاهplay موبایل خود مراجعه کنید. در گوشی هایios، از مرورگر safari بروز شده (آپدیت) استفاده کنید. اگر ios شما آپدیت باشد، مرورگر شما آپدیت خواهد بود.
- آن دسته از دانشجویانی که با لپ تاپ یا سیستم به سامانه آنلاین وصل میشوید، نرم افزارAny Desk را روی سیستم خود داشته باشید تا درصورت بروز مشکل، گروه پشتیبانی در اسرع وقت مشکل شما  را حل کند.

-با توجه به بررسی های انجام شده در مورد مشکلات احتمالی اساتید و دانشجویان در ذیل همین اطلاعیه برخی از این موارد قرار داده شده است تا در زمان استفاده از سامانه آنلاین این نکات را رعایت و مشکلات احتمالی شما کاهش پیدا کند.

در صورت داشتن ابهام در این خصوص با شماره های 09103095095 و یا 09901355336 تماس حاصل فرمایید.


ویدئوهای آموزشی استفاده از سامانه آموزش مجازی دانشگاه علم و هنر

  • نحوه شرکت در کلاسهای آفلاین و آنلاین
  • راهنمای نحوه ذخیره سازی کلاسهای آنلاین

راهنمای استفاده از سامانه آموزش مجازی ویژه دانشجویان

  • راهنمای استفاده از سامانه آموزش مجازی ویژه دانشجویان دانشگاه علم و هنر