بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقه‌مندبه تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره های کاردانی نظام جدید ســال 1397 (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند با به همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 97/08/15 لغایت 97/08/27 به دانشگاه علم و هنر مراجعه نمایند.

1- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ 97/06/31 دارای مدرک دیپلم نظام قدیم (چهارساله) هنرستان، و یا دیپلم نظام جدید در شاخه های فنی و حرفه ای و یا کاردانش باشند. 

2- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دویست وبیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

3-  هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته محلهای مربوط را که متناسب با مدرک دیپلم خود می‌باشد و مطابق جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در دوره‌های فوق (این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی می‌باشد)، انتخاب نماید. 

4-  هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل در یک موسسه باشد. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط سازمان سنجش حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

5- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره های کاردانی نظام جدید  سال 1397 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از موسسات ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1397 لغو خواهد شد

6- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت دراین مرحله، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

7-پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی سازمان سنجش به‌صورت مشروط خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

1- اصل‌‌ مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌جدید در یکی‌ از شاخه‌های‌ کاردانش‌ یا فنی‌ و حرفه‌ای مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریورماه سال‌ 1397.

2- اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌قدیم ‌(هنرستان) مبنی‌ برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله.

3- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ کپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن.‌

4- اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن.

5-  شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ درسال‌جاری‌.

6-  مدرک وضعیت نظام وظیفه (برای برادران)

7-  ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم (درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت می‌بایست اقدام شود)

 

رشته های دانشگاه علم و هنر جهت تکمیل ظرفیت:

ردیف

نام رشته

کد رشته محل

محل ثبت  نام و تحصیل

1

نرم افزارکامپیوتر

2756

یزد، بلوار دانشجو

2

الکتروتکنیک ـ برق صنعتی

1951

یزد، بلوار دانشجو

3

نقشه کشی معماری ـ معماری

4884

یزد، بلوار دانشجو

4

گرافیک ـ گرافیک

6848

یزد، بلوار دانشجو

5

حسابداری بازرگانی ـ حسابداری

5918

 

یزد، میدان عالم، بلوار شهدای گم‌نام، دانشکده علوم انسانی دانشگاه علم و هنر

  • Science & Arts University
  • یزد، بلوار دانشجو، دانشگاه علم و هنر
  • (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۸۰-۹
  • (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۹۴ و (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۹۲
  • ۸۹۱۶۷-۱۳۳۳۵
  • info [at] sau.ac.ir
logo-samandehi