رییس امور دانشجویی دانشگاه علم و هنر با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره رقابت‌های فرهنگی ورزشی جام شهدا در این دانشگاه، از رشد 20 درصدی دانشجویان شرکت‌‌کننده در این دوره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و هنر، «محمدرضا قاآنی» با اشاره به رشد 20 درصدی شرکت‌کنندگان دوازدهمین جشنواره دانشجویی ورزشی جام شهدای این دانشگاه نسبت به سال گذشته، اظهار کرد: امسال شاهد حضور 460 دانشجو در این مسابقات بودیم که این میزان مشارکت برای دانشگاه علم و هنر بسیار قابل توجه است .

وی با بیان این که دانشجویان دختر و پسر در یازده رشته فوتسال، والیبال، بسکتبال، طناب کشی، تنیس روی میز، شنا، دارت، شطرنج، بدمینتون، آمادگی جسمانی و ورزش الکترونیک( pes ) شرکت کردند و 131 نفر از شرکت‌کنندگان در این رقابت‌ها افتخارآفرینی کردند.

رییس امور دانشجویی دانشگاه علم و هنر از این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه رقابت‌های ورزشی سالم بین دانشجویان یاد کرد و گفت: رقابت‌های فرهنگی ورزشی علاوه بر حضور فعال دانشجو، زمینه‌ای برای پرورش و ایجاد انگیزه برای شرکت در رقابت‌های بعدی می‌شود .

قاآنی در پایان نیز یادآور شد: این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجوی موفق و افتخار آفرین در رقابت‌های مختلف ورزشی و فرهنگی را پرورش و تحویل جامعه می‌دهد