در راستای آشنایی داوطلبان ورود به مقاطع عالی تحصیلی با محیط دانشگاهی، دومین دوره همایش تخصصی معرفی رشته‏ ها با استقبال داوطلبان امروز سه شنبه 16 مردادماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و هنر، «عباسعلی سلطانی» مدیر روابط عمومی ضمن تبریک سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی از استقبال گسترده داوطلبان کنکوری در همایش آشنایی با رشته های دانشگاهی  خبر داد و افزود: این همایش در راستای آشنایی داوطلبان با رشته های دانشگاه با حضور مدیران گروه و اعضای هیات علمی بصورت فردی برگزار شد و داوطلبان سئوالات خود را در زمینه رشته‌های موردنظر خود، از آنان جویا شدند.

وی در ادامه گفت: در این همایش تمامی رشته های دانشگاه علم و هنر توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه معرفی شد و متقاضیان توانستند سوالات خود را از اساتید در میان بگذارند و تعاملی سازنده را با محیط دانشگاهی برقرار کنند.

سلطانی اذعان نمود: این سری همایش ها بسیار مفیدتر از سایر همایش های مشاوره ای می باشد زیرا متقاضیان با وجود اعضای هیات علمی در معرفی رشته ی مورد علاقه ی خود بهره می گیرند و همان طور که مشخص است اعضای هیات علمی به علت تحصیل، تدریس و انجام فعالیت های پژوهشی و صنعتی در حوزه های مربوط به آن  رشته در سال های متمادی، کاملا به مزایا و معایب رشته ها آگاه بوده و آنان را نسبت به سایر افراد در معرفی رشته ها ارجح می کند.

در پایان گفتنی است، رشته های: مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی ایمنی صنعتی، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، مهندسی پزشکی، علوم سلولی و مولکولی، زیست فناوری، میکروبیولوژی، علوم و مهندسی صنایع غذایی، مجموعه مدیریت، حسابداری، روانشناسی، مشاوره، حقوق، علوم ورزشی، طراحی لباس، طراحی صنعتی، ارتباط تصویری و آموزش زبان انگلیسی، از جمله رشته هایی بودند که در این همایش معرفی شدند