بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقه‌مندبه تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره های کاردانی نظام جدید ســال 1397 (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند با به همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 97/11/01 لغایت 97/11/13 به دانشگاه علم و هنر مراجعه نمایند.

  1. کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397 (تاریخ 97/11/30) دارای مدرک دیپلم نظام قدیم (چهارساله) هنرستان، و یا دیپلم نظام جدید در شاخه های فنی و حرفه ای و یا کاردانش باشند. 
  2. کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دویست وبیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

3-  هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته محلهای مربوط را که متناسب با مدرک دیپلم خود می‌باشد و مطابق جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در دوره‌های فوق (این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی می‌باشد)، انتخاب نماید. پس از ثبت کدرشته محل، امکان تغییر و یا تعویض برای داوطلبان نیست. 

4-  هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل در یک موسسه باشد. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط سازمان سنجش حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

5- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره های کاردانی نظام جدید  سال 1397 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از موسسات ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1397 لغو خواهد شد

6- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

7-پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی سازمان سنجش به‌صورت مشروط خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

1- اصل‌‌ مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌جدید در یکی‌ از شاخه‌های‌ کاردانش‌ یا فنی‌ و حرفه‌ای مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ نیمسال اول سال تحصیلی 1397(تاریخ 97/11/30)

2- اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌قدیم ‌(هنرستان) مبنی‌ برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله.

3- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ کپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن.‌

4- اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن.

5-  شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ درسال‌جاری‌.

6-  مدرک وضعیت نظام وظیفه (برای برادران)

7-  ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم (درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت می‌بایست اقدام شود)

رشته های دانشگاه علم و هنر:

ردیف

نام رشته

کد رشته محل

محل ثبت  نام و تحصیل

1

نرم افزارکامپیوتر                           

 

2756

 

یزد، بلوار دانشجو

2

الکتروتکنیک ـ برق صنعتی

1951

یزد، بلوار دانشجو

3

نقشه کشی معماری ـ معماری                             

 

4884

 

یزد، بلوار دانشجو

4

گرافیک ـ گرافیک

6848

یزد، بلوار دانشجو

5

حسابداری بازرگانی ـ حسابداری                           

 

5918

 

یزد، میدان عالم، بلوار شهدای گم‌نام، دانشکده علوم انسانی دانشگاه علم و هنر

 

 

  • Science & Arts University
  • یزد، بلوار دانشجو، دانشگاه علم و هنر
  • (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۸۰-۹
  • (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۹۴
  • ۸۹۱۶۷-۱۳۳۳۵
  • info [at] sau.ac.ir
logo-samandehi