بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) موسسات آموزشی می‌رساند (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند) می‌رساند برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی موسسات پذیرنده، ضمن مشخص نمودن رشته و موسسه مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 96/08/2 لغایت 96/09/01 به آموزشکده و یا مؤسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

1- در این مرحله، پذیرش دانشجو برای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای وموسسات آموزش عالی غیر دولتی غیرانتفاعی در کلیه رشته هایی که در لینک جستجو مشخص شده است منحصراً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) و مندرجات دفترچه راهنمای آزمون مذکور صورت می پذیرد.

2- کلیه متقاضیان می‌بایست­ حداکثر تا تاریخ 96/06/31 دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند..

تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس برای نیمسال­ دوم سال تحصیلی 97-96 باشد ثبت‌نام از داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری مدرک تحصیلی فوق دیپلم خود را اخذ می‌نمایند، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه 96 پس از ارائه مدرک مربوط بلامانع است.

3- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 250.000 (دویست و پنجاه هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

4- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل در یک موسسه باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کد رشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته‌شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.

6- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره­های کاردانی به کارشناسی (دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال 1396 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از موسسات ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1396 لغو خواهد شد.

7- کلیه متقاضیان«مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت دراین مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان (بجز موارد تبصره بند 2 فوق) تا زمان تأیید نهایی سازمان سنجش به‌صورت مشروط و هم‌زمان با پذیرفته‌شدگان شهریور ماه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

1- اصل‌‌ مدرک کاردانی (فوق دیپلم) مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ دوره ‌کاردانی، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریورماه سال‌ 1396.

3- اصل‌ شناسنامه‌ و یک برگ کپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن.‌

4- اصل کارت ملی و یک تصویر پشت و روی آن.

4- شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ درسال‌جاری‌.

5- مدرک وضعیت نظام وظیفه (برای برادران).

رشته های دانشگاه علم و هنر برای تکمیل ظرفیت:

ردیف

کد رشته محل

نام رشته

1

4936

علمی کاربردی ارتباط تصویری

2

1608

مهندسی تکنولوژی قدرت

3

4259

علمی کاربردی حسابداری

4

2836

علمی کاربردی معماری

5

3142

مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

6

2417

مهندسی تکنولوژی نرم افزار

7

3036

مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی

8

1353

مهندسی تکنولوژی الکترونیک


  • Science & Arts University
  • یزد، بلوار دانشجو، دانشگاه علم و هنر
  • (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۸۰-۹
  • (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۹۴ و (۰۳۵)۳۸۲۶۴۰۹۲
  • ۸۹۱۶۷-۱۳۳۳۵
  • info [at] sau.ac.ir
خبرنامه